Кошик
340 відгуків
Резиновая плитка для детской и спортивной площадкиузнать цену
 • MIDEKO
 • Статті
 • Створення ідеального ігрового майданчика

Створення ідеального ігрового майданчика

Створення ідеального ігрового майданчика

Для консультантів з ігрового обладнання створення ідеального ігрового майданчика засноване на одному дуже важливому елементі - прислушивании . Дійсно, прислухаючись до того, що бачить замовник, він може створити унікальний дизайн, який відповідає його баченню і перевершує його.

Перший крок: дослідіть і слухайте

Консультанти з ігрового обладнання можуть почати процес проектування з двох основних питань: яке бачення ігрового майданчика? Яким буде спільноту людей, яким буде служити майданчик? Розуміння цих факторів, а також наступного дозволяє їм реалізувати успішний проект.

 • Рівень встановлений.

Консультанти по дизайну дитячої площадки зазвичай обговорюють безпеку і відповідність ігрового обладнання на ранніх етапах процесу. Ризик також має бути частиною цього обговорення, тому що відповідний рівень ризику важливий для розвитку дитини. З іншого боку, небезпеки повинні бути усунені.
Спорядження для скелелазіння, таке як лазіння по скелях або тривимірна гра на канаті, може виглядати більш ризикованим. Але скелелазіння - одне з кращих занять для когнітивного й фізичного розвитку.
Обертання важливо для правильного розвитку мозку. Оскільки це дуже активна зона, її слід розміщувати там, де це не призведе до нещасних випадків. Клієнти повинні бачити різницю між ризиками і небезпеками, розуміючи, що безпека завжди на першому місці. Це допомагає визначити, яке обладнання найкраще підійде для ігрових майданчиків клієнтів, зберігаючи при цьому безпеку дітей.

 • Конкретний вік і здібності

В якому віці ви будете користуватися дитячим майданчиком? Скільки дітей буде одночасно на ігровому майданчику? Які (не) здібності потрібно буде враховувати на ігровому майданчику?
Місце для дитячого майданчика. Чи є вже доступні доріжки до дитячого майданчика або їх потрібно буде включити в дизайн? Достатньо місця для необхідних зон використання? Забезпечують схили і грунтові умови належний дренаж ?

 • Середа

Чи впливає сонце або інші елементи навколишнього середовища на розташування обладнання? Є штучні або природні особливості, які необхідно включити в дизайн?

 • Ігрове обладнання

Які існують вимоги доступності / інклюзивності ? Яка критична висота падіння зручна і влаштовує клієнта? Підходить для цього: обладнання для канатних ігор, робочі валуни і камені? Чи можна включити музику на відкритому повітрі та інше сенсорне обладнання?


Другий крок: створити


Тут все сходиться. На високому рівні настав час визначити різні типи занять, вибрати обладнання для створення ігрового майданчика для певних вікових груп, фізичної підготовки і рівнів здібностей.

 • Види діяльності


Почніть з семи елементів гри: гойдалок, лазанья, каруселі, балансира, гірки. Чому? Тому що ці заняття допомагають дітям у фізичному розвитку, а також у когнітивному, адаптивному, соціальному та емоційному розвитку. Якщо дозволяє простір і бюджет, включіть всі сім елементів і запропонуйте різні варіанти.
Якщо це неможливо через брак місця або навіть проблеми з зонами безпеки, консультант може допомогти визначити, які види діяльності найбільш корисні для даної вікової групи і здібностей на ігровому майданчику.

 • Діаграма міхура

Це фантастичний інструмент для визначення різних типів занять і їх взаємозв'язку між собою та ігровий середовищем. Він визначає, де можна виконувати дії і скільки місця залишається для роботи. Наприклад:
Активні заняття, такі як спінінг, слід розміщувати далеко від точок входу на ігровий майданчик, щоб уникнути нещасних випадків.
Певне обладнання, таке як гойдалки, займає багато місця з-за необхідних зон використання, тому спочатку сплануйте це обладнання.
Музика, слуховий досвід, повинна розташовуватися досить далеко, щоб вона нікого не турбувала біля вікон.
Легкість догляду завжди повинна бути важливим чинником при розробці дизайну і планування ігрового майданчика.

 • Універсальна гра

Дотримання правил доступності у відповідності з вимогами для людей з обмеженими можливостями є юридичним обов'язком. Але зробити ігровий майданчик універсальної ігровим майданчиком має бути кінцевою метою дитячого майданчика, незалежно від того, наскільки вона велика або маленька. Дитині з обмеженими фізичними можливостями можуть подобатися заняття, відмінні від дітей з аутизмом або розладом обробки сенсорної інформації. У підсумку переконайтеся, що майданчик обслуговує дітей всіх віків і здібностей.

Майте на увазі, що ігрова цінність може бути додана унікальними способами, такими як додавання невеликого пагорба і з'єднання його з ігровим обладнанням або включення навколишньої місцевості з допомогою берми і тунелів. Діти люблять бігати вгору і вниз, кататися або скочуватися по схилу.

 • Створіть ігровий досвід

При проектуванні ігрового майданчика пам'ятайте, що дітям потрібна ігрова середовище, яка кидає виклик і навіть представляє певну ступінь ризику. Ці заняття можуть допомогти підвищити фізичний тонус і силу м'язів, а також перевірити їх здібності. І не менш важливі всі когнітивні переваги, включаючи вивчення причин і наслідків.
Створення ідеального ігрового майданчика означає планування для різних вікових груп і різних здібностей, а потім створення різних ігрових можливостей, які спонукають дітей досліджувати, вчитися і взаємодіяти один з одним.

Інші статті