Кошик
340 відгуків
Резиновая плитка для детской и спортивной площадкиузнать цену
  • MIDEKO
  • Статті
  • Як створити ідеальну дитячий майданчик у дворі

Як створити ідеальну дитячий майданчик у дворі

Як створити ідеальну дитячий майданчик у дворі

 

Створіть «секретне» простір

Всі дорослі знають одне про дітей. Здається, всі вони мають намір покінчити з собою ще більш творчими способами! Ваше завдання - зупинити їх. Фонова майданчик - гарний спосіб дати дітям ігровий простір, де ви все ще можете слідкувати за ними. Тим не менш, вам слід подумати про створення секретного місця, яке заховане.

Дітям сподобається відчуття можливості ховатися. Воно буде особливим, навіть якщо ви точно знаєте, де воно знаходиться. Це необхідно для будь-якої доброї дитячого майданчика.

Тримайте ландшафтний дизайн в порядку

При будівництві дитячого майданчика слід дуже уважно ставитися до озеленення. Подумайте про те, що ви будете ставити на своїй ігровій площадці. Потрібна їй рівна поверхня? Вам потрібно скоротити дерева та кущі? Коли мова йде про те, як побудувати дитячий майданчик на подвір'ї, це велике питання.

Очевидно, що якщо у вас є секретне місце або фортецю на дереві, вам знадобляться дерева. Але що, якщо вам потрібен батут? Краще всього для цього підійде широко відкритий простір. Ландшафтний дизайн - це перший крок у будівництві вашої дитячого майданчика. Ви повинні забезпечити безпеку дітей, коли вони грають, тому думайте про безпеку перш за все!

Зверніть увагу на покриття

Безпека перш за все - це покриття вашої ігрового майданчика! Подумайте про землю, а також про матеріали для самої ігрового майданчика. Так, у дев'яності всі грали на бетоні, але зараз все по-іншому! Постарайтеся якомога більше зменшити тверді краю і поверхні. Подумайте про гумової плитки, яка продовжує з'являтися.

Намагайтеся уникати гострих кутів, які можуть натрапити діти. Коли ви будуєте, пам'ятайте, що вони набагато менше дорослих! Ви не можете зробити все повністю безпечним, так що не хвилюйтеся. Просто будьте обережні з матеріалами, які ви використовуєте, і все буде в порядку.

Дотримуйтесь правил техніки безпеки

Ладу дитячий майданчик будинку, все ж потрібно дотримуватися правил техніки безпеки. Як згадувалося в останньому розділі, діти набагато менше дорослих. Це потрібно враховувати при створенні речей. Те, що для вас було б заввишки до колін або менше, для дітей може бути висотою очей.

Першим ділом вам слід вивчити правила техніки безпеки. Потім ви можете спланувати навколо цього дитячий майданчик для дачі. До різних галузей можуть додаватися різні правила. Спробуйте запитати ради, якщо ви не впевнені у правилах у вашому районі. Всі хочуть, щоб їх діти були в безпеці, поки вони розважаються, чи не так?

Намалюйте план

Ви знаєте, як почати будувати дитячий майданчик у дворі? Складіть план. Не входьте в це просто, не маючи чіткого уявлення про те, що ви робите. Маючи план, все буде працювати гладко і легко.

Ваш план дозволить вам побачити, що підійде для вашого простору. У вас є величезні гойдалки, але ви не впевнені, чи достатньо у вас місця для їх безпечного розташування? План покаже вам. Якщо виявиться, що у вас є місце, можете продовжувати. Якщо виявиться, що ні, то ви не витратите даремно ні час, ні гроші.

Зберіть гойдалки

Всі можуть погодитися з тим, що гойдалки - це круто! Діти особливо люблять гойдалки, тому обов'язково встановіть їх на дитячому майданчику.

Ви можете побудувати великі гойдалки або маленькі, це не має значення. Тільки переконайтеся, що це безпечно!

Гойдалки - це завжди гарна розвага - ви можете годинами використовувати тільки це обладнання. Воно повинно працювати незалежно від того, штовхає чи хто-небудь гойдалки. Іноді ви змушуєте своїх дітей виходити на вулицю і грати, щоб ви могли зайнятися іншими справами! Обов'язково майте це на увазі, коли будете створювати проект.

Отримаєте ігрову структуру

Дизайн дитячого майданчика у дворі - ідеальний час, щоб розважитися і цікаво! Не обмежуйтеся тільки пісочницею та батутом - зробіть це весело! Придбайте або зробіть спеціальну ігрову структуру для своїх дітей!

Ці ігрові конструкції особливо гарні, тому що вони часто об'єднують кілька цікавих ігрових елементів в один. Найчастіше зустрічається як гірка, так і ігровий комплекс. У вас також можуть бути гойдалки, будиночки на деревах і багато іншого. Це повністю залежить від вашої уяви і можливостей.

Це дуже хороший спосіб зробити вашу ігрову площадку більш візуально цікавою для дітей. Це буде тримати їх зайнятими і дозволяти їм використовувати свою уяву.

Зробіть пісочницю

На всіх дитячих майданчиках потрібна пісочниця. Пісочниця може бути всім, чим хоче ваша дитина. Це може бути пустеля, дно моря, пляж або що-небудь ще, про що вони можуть подумати. Пісочниця дозволяє вашим дітям грати зовсім інакше, ніж на решті ігровому майданчику. Там, де гойдалки та ігрові конструкції статичні, пісочниця - ні. Діти можуть активно творити з наявних матеріалів.

Хороша пісочниця буде досить великий, щоб у неї могли грати одночасно кілька дітей. Ви повинні передбачити достатньо місця при приміщенні в пісочницю. Пісок дійсно всюди.

Постройте домик на дереве

Все любят домики на деревьях, так что это идеальная идея для игровой площадки. Первый шаг - убедиться, что ваши деревья достаточно сильны, чтобы поддерживать форт! Затем вы можете спланировать крепость на дереве.

Домики могут быть такими простыми или сложными, как вам нравится! Это очень хорошее время, чтобы привлечь внимание детей к планам. У них могут быть разные представления о том, как выглядит форт! В конце концов, игровая площадка для них, и им будет приятно быть их частью. Помните, что ваш домик на дереве должен быть доступен для детей, а также безопасен для них!

Ваші діти будуть любити вас

Будівництво власного ігрового майданчика - це велика робота, але ваші діти будуть любити вас за це. Як і ваше розсудливість, але це інша справа. Сподіваюся, ця стаття дала вам кілька ідей. Незабаром ви зможете створити ігровий майданчик, де ваші діти будуть розважатися, незважаючи ні на що.

Інші статті