Кошик
340 відгуків
Резиновая плитка для детской и спортивной площадкиузнать цену
  • MIDEKO
  • Статті
  • Вплив дитячих ігрових майданчиків на здоров'я дітей

Вплив дитячих ігрових майданчиків на здоров'я дітей

Вплив дитячих ігрових майданчиків на здоров'я дітей

Діти це наше майбутнє, від їх комплексного розвитку залежить, якою буде наша нація через десятки років. Кожен батько розуміє користь якісної освіти для своєї дитини. Однак також не малозначущим є розвиток фізичного потенціалу дитини.

Фізичні вправи це запорука здоров'я і розвитку кожної дитини. Якщо дитина займається на вулиці, то в його організм надходить більше кисню, це сприяє росту і розвитку м'язів і тканин організму. Батьки, які знають про користь вуличних занять, намагаються забезпечити дитині активність на свіжому повітрі хоча б кілька разів на тиждень.

Для того, щоб дитина займалася на вулиці досить забезпечити йому дитячий майданчик і сам з радістю буде грати на ній кожен день. Граючись, малюк сам забезпечить себе достатньою кількістю фізичної активності. Дитячу ігрову площадку слід вибирати в залежності від інтересів і віку дітей.

Ігрове обладнання на сучасних дитячих майданчиках може включати:

1. Гойдалки. Найпоширеніший і затребуваний вид обладнання. Гойдалки допомагають сформувати у малюка відчуття балансу і з ранніх років починають розвивати м'язи рук і ніг, якщо дитина гойдається самостійно. Гойдалки не мають вікових обмежень. Однак гойдалки для маленьких володіють додатковою спинкою і ручками, обмежуючи рухливість малюка. Гойдалки для підлітків у свою чергу володіють просторим сидінням і більшою рухливістю.

2. Гойдалки-балансири. Це гойдалки для дітей старше 5 років, відмінність їх від звичайних гойдалок полягає в тому, що вони вимагають двох людей для приведення в рух механізму. Хитаючись, діти розвивають м'язи ніг і почуття балансу.

3. Гірки. Висота гірки на ігровому майданчику повинна відповідати віку і зростання малюка. Займаючись підйомом на гору і спуском з гірки, малюк отримує задоволення і зміцнює м'язи ніг.

4. Лазалкі. Комплекс з металевих трубок різної форми і довжини дозволяє здійснювати різні фізичні вправи. Заняття на таких комплексах сприяють формуванню здорового і міцного тіла вашого малюка.

Це склад класичної дитячого майданчика, також до неї можуть бути включені інші елементи, такі як карусель, пісочниця, скеледром, рукохід і інше розвиваюче обладнання.

Як правильно вибрати обладнання для ігрового майданчика.

Дитячий ігровий майданчик можна придбати у виробника "МИДЕКО ГРУП" в готовому скомплектованном вигляді або виготовити на замовлення із запропонованого обладнання.

Замовивши готовий ігровий комплекс у виробника, замовник отримує наступні переваги:

  • Готові ігрові комплекси спроектовані з урахуванням медичних вимог для дітей різних віків.
  • Дитячі майданчики дозволяють всебічно розвивати організм малюка.
  • Ігрові комплекси від виробника компакти так як планування проведена досвідченими проектувальниками, це дозволить заощадити місце при встановленні ігровому майданчику.
  • Готовые комплексы содержат все необходимое для различных игр детей.
  • Позволяют ребенку заниматься как активными, так и пассивными видами деятельности за счет правильного баланса игровых инструментов на площадке.
  • За игровые комплексы спроектированные производителем цена заранее зафиксирована, что позволит вам не переплатить за тот или иной элемент игровой площадки.

 Однако, при заказе игровой площадки также следует учитывать размер вашего двора, место где вы собираетесь устанавливать площадку и ваш бюджет. Иногда следует предпочесть детскую площадку, сделанную на заказ.

Перед тим, як купити дитячий майданчик тм "Мидеко" слід проконсультуватися з виробником і вибрати такий ігровий комплекс, який найбільше підходить вам і вашій дитині.

Інші статті