Корзина
340 отзывов
Резиновая плитка для детской и спортивной площадкиузнать цену
  • MIDEKO
  • Статьи
  • Дитячі майданчики: веселе, корисне та безпечне дитинство

Дитячі майданчики: веселе, корисне та безпечне дитинство

Дитячі майданчики: веселе, корисне та безпечне дитинство

В дитинстві кожна мрія - велика, кожен подив - у саме серце. Малюки полюбляють розважатися, адже на це є багато вільного часу і можливостей. Якщо ви запитаєте свою дитину, чого вона найбільше хоче, то її відповідь вас не здивує – гратися. В наш час можливість створити власну ігрову зону має кожен господар, що володіє вільними квадратними метрами власного подвір’я. Дитячі майданчики МІДЕКО можна зустріти у дворах багатоповерхових будівель, парках та торговельно-розважальних комплексах. Але краще, якщо дитячий майданчик вашої дитини буде  якнайближче до вашого дому, на вашому власному подвір’ї, адже так ви зможете тримати розважальний процес під контролем, знати, що з вашою малечею все добре.

Як обрати якісний дитячий майданчик?

Ви можете дитячий майданчик купити на свій розсуд і смак, проте майте на увазі, що більшість представленої на ринку продукції не завжди відповідає стандартам якості, що завдає значної небезпеки здоров’ю дитини. Перед тим, як почати порівнювати дитячі площадки, радимо пам’ятати, що вони повинні бути:

·         Виробленими з якісних матеріалів. Це дає гарантію, що дитячий майданчик витримає всі атмосферні явища, механічні пошкодження та витівки дітей.

·         Сертифікованими. Питайте у продавців про наявність сертифікатів якості. Пам’ятайте, що окрім вас, ніхто не потурбується про здоров’я вашої дитини.

·         Яскравими. Ніщо так не приваблює малечу, як стильний дизайн та різнобарв’я.

·         Функціональними. Обирайте дитячі майданчики, які будуть рости разом з малюком. Такі комплекси обладнані різноманітними елементами для дітей дошкільного та середнього віку.

·         Безпечними. Ніяких сколів, тріщин, фарби, що облущується, не повинно бути. В процесі гри дитина не повинна завдати собі шкоди.

Де придбати якісну продукцію?

Купити дитячий майданчик ви зможете в нашому інтернет-магазині. Каталог продукції МІДЕКО ГРУПП складається з різноманітних гойдалок, пісочниць, каруселей, гімнастичних комплексів, тощо. Ви зможете власноруч зібрати дитячий майданчик необхідного розміру, придбати який можна за ціною, на яку розраховуєте.

Звернувшись до наших менеджерів, ви отримаєте безкоштовну консультацію відносно вартості продукції, способу оплати і доставки. Весь товар сертифікований, цілком безпечний для здоров’я людей, тварин та навколишнього середовища. Телефонуйте до нас, і вже в найближчий час ваша дитина бавитиметься на власному дитячому майданчику.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК КУПИТИ

Другие статьи